Directori professors de cicles

A través d'aquest formulari indica'ns els teus dubtes i consultes sobre la formació que desenvolupa el Campus Docent Sant Joan de Déu o bé sobre el centre.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.

A través d'aquest formulari indica'ns els dubtes i/o suggeriments referents a la teva formació. Et respondrem al més aviat possible.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.
  • Angela Pérez Martínez
    Professora
    Correo-e:
    angela.perez@sjd.edu.es
  • Anna Frutos García
    Professora
    Correo-e:
    anna.frutos@sjd.edu.es
  • Claudia Molina Guilera
    Professora
    Correo-e:
    claudia.molina@sjd.edu.es
  • Jennifer Suárez Torrens
    Professora
    Correo-e:
    jennifer.suarez@sjd.edu.es
  • Jose Antonio Giménez Martínez
    Director d'estudis Cicles Formatius
    Correo-e:
    joseantonio.gimenez@sjd.edu.es
  • Maria Montes Peñarroya
    Professora
    Correo-e:
    maria.montes@sjd.edu.es
  • Marta Florina Mínguez Pallarès
    Professora
    Correo-e:
    martaflorina.minguez@sjd.edu.es
  • Marta Frutos Becerra
    Professora
    Correo-e:
    marta.frutos@sjd.edu.es
  • Marta Gil Riera
    Professora
    Correo-e:
    marta.gil@sjd.edu.es
  • Natalia Deamo Zurera
    Professora
    Correo-e:
    natalia.deamo@sjd.edu.es