Directori professors de cicles

A través d'aquest formulari indica'ns els teus dubtes i consultes sobre la formació que desenvolupa el Campus Docent Sant Joan de Déu o bé sobre el centre.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.

A través d'aquest formulari indica'ns els dubtes i/o suggeriments referents a la teva formació. Et respondrem al més aviat possible.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.
  • Claudia Molina Guilera
    Professora
    932800949 - Ext: 24549
    Correo-e:
    cmolina@santjoandedeu.edu.es
  • Concepció Ferriz Canals
    Professora
    932800949 - Ext: 24525
    Correo-e:
    cferriz@santjoandedeu.edu.es
  • Francesc Caravaca Ribera
    Professor
    932800949 - Ext: 24523
    Correo-e:
    fcaravaca@santjoandedeu.edu.es
  • Jennifer Suárez Torrens
    Professora
    932800949 - Ext: 24543
    Correo-e:
    jsuarez@santjoandedeu.edu.es
  • Jose Antonio Giménez Martínez
    Professor
    932800949 - Ext: 24542
    Correo-e:
    jagimenez@santjoandedeu.edu.es
  • María Figueras Jiménez
    Professora
    932800949 - Ext: 24545
    Correo-e:
    mfigueras@santjoandedeu.edu.es
  • Maria Montes Peñarroya
    Professora
    932800949 - Ext: 24556
    Correo-e:
    mmontes@santjoandedeu.edu.es
  • Marta Callarisa Roca
    Professora
    932800949 - Ext: 24521
    Correo-e:
    mcallarisa@santjoandedeu.edu.es
  • Marta Frutos Becerra
    Professora
    932800949 - Ext: 24552
    Correo-e:
    mfrutos@santjoandedeu.edu.es
  • Marta Gil Riera
    Professora
    932800949 - Ext: 24550
    Correo-e:
    mgil@santjoandedeu.edu.es
  • Mª del Mar Godall Castell
    Professora
    932800949 - Ext: 24527
    Correo-e:
    mgodall@santjoandedeu.edu.es
  • Pablo Abram Alberdi
    Professor
    932800949 - Ext: 24551
    Correo-e:
    pabram@santjoandedeu.edu.es
  • Rosa Mª Gaya Cortadellas
    Professora
    932800949 - Ext: 24526
    Correo-e:
    rmgaya@santjoandedeu.edu.es