Directori professors de cicles

A través d'aquest formulari indica'ns els teus dubtes i consultes sobre la formació que desenvolupa el Campus Docent Sant Joan de Déu o bé sobre el centre.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.

A través d'aquest formulari indica'ns els dubtes i/o suggeriments referents a la teva formació. Et respondrem al més aviat possible.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.
  • Albert Barbany Hurtado
    Professor
    932800949 - Ext: 24544
    Correo-e:
    albert.barbany@sjd.edu.es
  • Anna Frutos García
    Professora
    932800949 - Ext: 24525
    Correo-e:
    anna.frutos@sjd.edu.es
  • Claudia Molina Guilera
    Professora
    932800949 - Ext: 24549
    Correo-e:
    claudia.molina@sjd.edu.es
  • Jennifer Suárez Torrens
    Professora
    932800949 - Ext: 24543
    Correo-e:
    jennifer.suarez@sjd.edu.es
  • Jose Antonio Giménez Martínez
    Cap d'estudis Cicles Formatius
    932800949 - Ext: 24542
    Correo-e:
    joseantonio.gimenez@sjd.edu.es
  • Maria Montes Peñarroya
    Professora
    932800949 - Ext: 24556
    Correo-e:
    maria.montes@sjd.edu.es
  • Marta Callarisa Roca
    Professora
    932800949 - Ext: 24521
    Correo-e:
    marta.callarisa@sjd.edu.es
  • Marta Florina Mínguez Pallarès
    Professora
    932800949 - Ext: 24523
    Correo-e:
    martaflorina.minguez@sjd.edu.es
  • Marta Frutos Becerra
    Professora
    932800949 - Ext: 24552
    Correo-e:
    marta.frutos@sjd.edu.es
  • Marta Gil Riera
    Professora
    932800949 - Ext: 24550
    Correo-e:
    marta.gil@sjd.edu.es
  • Rosa Mª Gaya Cortadellas
    Professora
    932800949 - Ext: 24526
    Correo-e:
    rosa.gaya@sjd.edu.es