Directori professors de grau

A través d'aquest formulari indica'ns els teus dubtes i consultes sobre la formació que desenvolupa el Campus Docent Sant Joan de Déu o bé sobre el centre.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.

A través d'aquest formulari indica'ns els dubtes i/o suggeriments referents a la teva formació. Et respondrem al més aviat possible.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.
  • Lorena Molina Raya
    Directora
    932800949 - Ext: 24517
    Correo-e:
    lorena.molina@sjd.edu.es
  • Adrià Almazor Sirvent
    Professor
    932800949 - Ext: 24520
    Correo-e:
    adria.almazor@sjd.edu.es
  • Ainoa Biurrun Garrido
    Professora
    932800949 - Ext: 24546
    Correo-e:
    ainoa.biurrun@sjd.edu.es
  • Anna Cano Parellada
    Professora
    932800949 - Ext: 24522
    Correo-e:
    anna.cano@sjd.edu.es
  • Bárbara Hurtado Pardos
    Professora
    932800949 - Ext: 24528
    Correo-e:
    barbara.hurtado@sjd.edu.es
  • Carlos Nebot Bergua
    Professor
    932800949 - Ext: 24532
    Correo-e:
    carlos.nebot@sjd.edu.es
  • Carme Vega Monteagudo
    Professora
    932800949 - Ext: 24518
    Correo-e:
    carme.vega@sjd.edu.es
  • Carmen Jerez Molina
    Professora
    932800949 - Ext: 24553
    Correo-e:
    carmen.jerez@sjd.edu.es
  • David Lorenzo Izquierdo
    Professor
    932800949 - Ext: 24539
    Correo-e:
    david.lorenzo@sjd.edu.es
  • Dolores Royo Aran
    Professora
    932800949 - Ext: 24537
    Correo-e:
    dolores.royo@sjd.edu.es
  • Dolors Miguel Ruiz
    Professora
    932800949 - Ext: 24531
    Correo-e:
    dolors.miguel@sjd.edu.es
  • Gemma Robleda Font
    Professora
    932800949 - Ext: 24557
    Correo-e:
    gemma.robleda@sjd.edu.es
  • Jaime Carballedo Pulido
    Professor
    932800949 - Ext: 24534
    Correo-e:
    jaime.carballedo@sjd.edu.es
  • Juan Roldán Merino
    Professor
    932800949 - Ext: 24535
    Correo-e:
    juan.roldan@sjd.edu.es
  • Mariona Farrés Tarafa
    Professora
    932800949 - Ext: 24524
    Correo-e:
    mariona.farres@sjd.edu.es
  • Marta Benet Blasco
    Professora
    932800949 - Ext: 24527
    Correo-e:
    marta.benet@sjd.edu.es
  • Mª del Mar Godall Castell
    Professora
    932800949 - Ext: 24527
    Correo-e:
    mar.godall@sjd.edu.es
  • Mª José Morera Pomarede
    Cap d'estudis Grau en Infermeria
    932800949 - Ext: 24510
    Correo-e:
    mariajose.morera@sjd.edu.es
  • Oscar Bautista Villaécija
    Professor
    932800949 - Ext: 24540
    Correo-e:
    oscar.bautista@sjd.edu.es
  • Susana Santos Ruiz
    Professora
    932800949 - Ext: 24529
    Correo-e:
    susana.santos@sjd.edu.es