Directori professors de grau

A través d'aquest formulari indica'ns els teus dubtes i consultes sobre la formació que desenvolupa el Campus Docent Sant Joan de Déu o bé sobre el centre.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.

A través d'aquest formulari indica'ns els dubtes i/o suggeriments referents a la teva formació. Et respondrem al més aviat possible.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.
  • Lorena Molina Raya
    Directora
    Correo-e:
    lorena.molina@sjd.edu.es
  • Ainoa Biurrun Garrido
    Professora
    Correo-e:
    ainoa.biurrun@sjd.edu.es
  • Bárbara Hurtado Pardos
    Professora
    Correo-e:
    barbara.hurtado@sjd.edu.es
  • Carme Rovira Riera
    Professora
    Correo-e:
    carme.rovira@sjd.edu.es
  • Carmen Jerez Molina
    Professora
    Correo-e:
    carmen.jerez@sjd.edu.es
  • Clàudia Serra i Masmitjà
    Professora
    Correo-e:
    claudia.serra@sjd.edu.es
  • David Lorenzo Izquierdo
    Professor
    Correo-e:
    david.lorenzo@sjd.edu.es
  • Emma Gómez Fernández
    Professora
    Correo-e:
    emma.gomez@sjd.edu.es
  • Gemma Robleda Font
    Directora de Programes Universitaris
    Correo-e:
    gemma.robleda@sjd.edu.es
  • Ivette Fernández Gibert
    Professora
    Correo-e:
    ivette.fernandez@sjd.edu.es
  • Jaime Carballedo Pulido
    Professor
    Correo-e:
    jaime.carballedo@sjd.edu.es
  • Juan Roldán Merino
    Cap d'estudis Grau en Infermeria
    Correo-e:
    juan.roldan@sjd.edu.es
  • Manuel Tomás Jiménez
    Professor
    Correo-e:
    manuel.tomas@sjd.edu.es
  • Manuel Vicente Garnacho Castaño
    Professor
    Correo-e:
    manuelvicente.garnacho@sjd.edu.es
  • María Goretti López Ramos
    Professora
    Correo-e:
    mariagoretti.lopez@sjd.edu.es
  • Mariona Farrés Tarafa
    Professora
    Correo-e:
    mariona.farres@sjd.edu.es
  • Marta Benet Blasco
    Professora
    Correo-e:
    marta.benet@sjd.edu.es
  • Marta Domínguez del Campo
    Professora
    Correo-e:
    marta.dominguez@sjd.edu.es
  • Meritxell Pérez Beltran
    Professora
    Correo-e:
    meritxell.perez@sjd.edu.es
  • Montserrat Girabent i Farrés
    Professora
    Correo-e:
    montserrat.girabent@sjd.edu.es
  • Montserrat Lamoglia Puig
    Professora
    Correo-e:
    montse.lamoglia@sjd.edu.es
  • Nathalia Silva Fontana Rosa
    Professora
    Correo-e:
    nathalia.rosa@sjd.edu.es
  • Noemí Serra Paya
    Professora
    Correo-e:
    noemi.serra@sjd.edu.es
  • Oscar Bautista Villaécija
    Professor
    Correo-e:
    oscar.bautista@sjd.edu.es
  • Sergio Sánchez Nuño
    Professor
    Correo-e:
    sergio.sanchez@sjd.edu.es
  • Susana Santos Ruiz
    Cap d’Estudis de Màsters, Postgraus i Formació Continuada
    Correo-e:
    susana.santos@sjd.edu.es
  • Xavier Viñals Álvarez
    Professor
    Correo-e:
    xavier.vinals@sjd.edu.es