Directori personal de serveis

A través d'aquest formulari indica'ns els teus dubtes i consultes sobre la formació que desenvolupa el Campus Docent Sant Joan de Déu o bé sobre el centre.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.

A través d'aquest formulari indica'ns els dubtes i/o suggeriments referents a la teva formació. Et respondrem al més aviat possible.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.
  • Aitor Ruiz Santiago
    Tècnic especialista en TIC’s
    932800949 - Ext: 24519
    Correo-e:
    aitor.ruiz@sjd.edu.es
  • Alicia Martín Castro
    Bibliotecària
    932800949 - Ext: 24555
    Correo-e:
    alicia.martin@sjd.edu.es
  • Anaís Martín Gómez
    Secretària
    932800949 - Ext: 24513
    Correo-e:
    anais.martin@sjd.edu.es
  • Cassy Valenzuela Rubio
    Secretària
    932800949 - Ext: 24504
    Correo-e:
    cassy.valenzuela@sjd.edu.es
  • Clara Planas Rodríguez
    Cap d’Administració i Finances
    932800949 - Ext: 24515
    Correo-e:
    clara.planas@sjd.edu.es
  • Cristina Domínguez González
    Secretària
    932800949 - Ext: 24501
    Correo-e:
    cristina.dominguez@sjd.edu.es
  • Gregor Gallardo López
    Comunicació i qualitat
    932800949 - Ext: 24512
    Correo-e:
    gregor.gallardo@sjd.edu.es
  • Isaac Molinero Jaén
    Tècnic en simulació clínica
    932800949 - Ext: 12830
    Correo-e:
    isaac.molinero@sjd.edu.es
  • Jesús Zamarra López
    Responsable de compres i serveis generals
    932800949 - Ext: 24506
    Correo-e:
    jesus.zamarra@sjd.edu.es
  • Lourdes Torres Sánchez-Gil
    Secretària
    932800949 - Ext: 24502
    Correo-e:
    lourdes.torres@sjd.edu.es
  • Marcela Valenzuela Rubio
    Secretària
    932800949 - Ext: 24503
    Correo-e:
    marcela.valenzuela@sjd.edu.es
  • Marta Roig Losantos
    Secretària de direcció
    932800949 - Ext: 24505
    Correo-e:
    marta.roig@sjd.edu.es
  • Mercè Torres Gracia
    Secretària
    932800949 - Ext: 24508
    Correo-e:
    merce.torres@sjd.edu.es
  • Patrícia Álvarez Artiga
    Cap de Gestió Acadèmica i Responsable de Comunicació
    932800949 - Ext: 24509
    Correo-e:
    patricia.alvarez@sjd.edu.es
  • Pilar Guardia Gil
    Secretària docent
    932800949 - Ext: 24511
    Correo-e:
    pilar.guardia@sjd.edu.es
  • Rosa Parra Garrido
    Secretària
    932800949 - Ext: 24507
    Correo-e:
    rosa.parra@sjd.edu.es