Directori personal de serveis

A través d'aquest formulari indica'ns els teus dubtes i consultes sobre la formació que desenvolupa el Campus Docent Sant Joan de Déu o bé sobre el centre.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.

A través d'aquest formulari indica'ns els dubtes i/o suggeriments referents a la teva formació. Et respondrem al més aviat possible.

Image CAPTCHA
Introdueix els caràcters que es mostren en la imatge.
  • Alicia Martín Castro
    Bibliotecària
    932800949 - Ext: 24555
    Correo-e:
    amartin@santjoandedeu.edu.es
  • Cassy Valenzuela Rubio
    Secretària
    932800949 - Ext: 24504
    Correo-e:
    cvalenzuela@santjoandedeu.edu.es
  • Cristina Domínguez González
    Secretària
    932800949 - Ext: 24501
    Correo-e:
    cdominguez@santjoandedeu.edu.es
  • Jesús Zamarra López
    Cap de secretaria
    932800949 - Ext: 24506
    Correo-e:
    jzamarra@santjoandedeu.edu.es
  • Judit Boluña Álvarez
    Responsable d'administració i finances i serveis generals
    932800949 - Ext: 24515
    Correo-e:
    judit@santjoandedeu.edu.es
  • Lourdes Torres Sánchez-Gil
    Secretària
    932800949 - Ext: 24502
    Correo-e:
    ltorres@santjoandedeu.edu.es
  • Marcela Valenzuela Rubio
    Secretària
    932800949 - Ext: 24503
    Correo-e:
    mvalenzuela@santjoandedeu.edu.es
  • Marta Roig Losantos
    Secretària
    932800949 - Ext: 24505
    Correo-e:
    mroig@santjoandedeu.edu.es
  • Mercè Torres Gracia
    Secretària
    932800949 - Ext: 24508
    Correo-e:
    mtorres@santjoandedeu.edu.es
  • Montse Lopera Aljarilla
    Secretària
    932800949 - Ext: 24514
    Correo-e:
    mlopera@santjoandedeu.edu.es
  • Núria Bermudo Hernández
    Secretària
    932800949 - Ext: 24517
    Correo-e:
    nbermudo@santjoandedeu.edu.es
  • Patricia Álvarez Artiga
    Cap de negociat administratiu i responsable de comunicació
    932800949 - Ext: 24509
    Correo-e:
    palvarez@santjoandedeu.edu.es
  • Pilar Guardia Gil
    Secretària docent
    932800949 - Ext: 24511
    Correo-e:
    mpguardia@santjoandedeu.edu.es
  • Rosa Parra Garrido
    Secretària
    932800949 - Ext: 24507
    Correo-e:
    rparra@santjoandedeu.edu.es
  • Yolanda Gálvez Carrascal
    Bibliotecària
    932800949 - Ext: 24555
    Correo-e:
    ygalvez@santjoandedeu.edu.es